Папки

Папки з логотипом – зручний інструмент для зберігання документів, який також використовують компанії в рекламних цілях. Виготовлення такої продукції широко знайшло своє застосування у різних галузях бізнесу.

Для нашої друкарні виготовлення папок є добре відомою справою. Якісний багатобарвний друк на папках допоможе створити саме той діловий стиль, який ви хочете бачити. Надруковані нами папки можна використовувати на зборах і презентаціях, при підписанні договорів, на будь-яких церемоніях і т.д. і т.п. Їхня якість відповідає найвищому рівню!

Щоб папка вийшла по-справжньому якісною, слід врахувати безліч тонкощів, починаючи від вибору штампу і закінчуючи дизайном та технологією друку. Звернувшись до нас, ви зможете бути впевнені в тому, що ваше замовлення буде виконано на високому рівні, за короткий термін і за мінімально можливими розцінками!

Переваги нашої друкарні

Ми виконуємо друк папок з логотипом на ваші макети або розробляємо стильний дизайн з нуля в нашій студії. Використовуємо фірмову символіку, ретельно продумуємо розташування елементів та поєднання кольорів. Ви отримаєте ексклюзивну продукцію, за допомогою якої легко відрізнити конкурентів.

Для виробництва використовуємо матеріали високої якості – крейдований та дизайнерський папір щільністю 300–600 г/м2. Виконуємо якісне нанесення на папки зображень будь-якої складності, причому ціна залишається доступною.

Папки на замовлення від нашої друкарні – це оригінальні дизайнерські рішення, які підкреслять особливості компанії та допоможуть виділитись. Вартість послуги легко розрахувати за допомогою прайсу та калькулятора на сайті. Після введення ваших даних ціна буде виведена автоматично.

Замовити можна онлайн на сайті або зателефонувати менеджеру в робочий час. Також завжди раді вас бачити у нашому офісі. Доставка можлива у будь-яку країну світу.

Типографія "Папірус":

  • 40035, м. Суми
    вул. Сумсько-Київських дивізій, 24

Відділ рекламної продукції:

Щоб замовити папки у типографії “Папірус”, зателефонуйте або

Напишіть нам