Візитки

Візитка – це початок Вашої роботи. Один з основних інструментів у просуванні бізнесу. Вона дозволяє не тільки обмінюватися контактами з майбутніми партнерами, але і скласти перше враження про вашу організацію. Який у неї буде зовнішній вигляд: дизайн, фактура і колірне рішення багато що скаже про Вас при першому знайомстві, як про солідну або творчу людині. Тому необхідно не помилитися у виборі дизайну і виготовленні візитки в місті Суми. Друкарня Папірус допоможе вам в цьому питанні!

Візитку не варто перевантажувати зайвими написами, досить вказати назву організації, її логотип, повне ім’я та прізвище контактної особи, а також лаконічно і грамотно перерахувати основні види послуг, що пропонуються, адресу та контактні дані (e-mail, офіційний сайт, телефон).

Візитні картки бувають кількох видів:

  1. Корпоративні.
  2. Ділові.
  3. Особисті.

Корпоративні візитні картки не містять імен і прізвищ. Як правило, на них вказують інформацію про компанію, послуги, що надаються, сферу діяльності, адресу, телефон, веб сторінку. На зворотному боці, для більшої інформативності можна вказати карту з проїздом до вашого офісу. Призначена вона для використання на виставках, конференціях. Має виключно рекламний характер і дає уявлення про фірмовий стиль компанії. Така візитка – це обличчя Вашої компанії.

Ділова візитка використовується на переговорах і різних офіційних зустрічах, для надання контактної інформації для майбутніх партнерів, клієнтів. Інформація яка повинна бути на таких візитках, це: ім’я, прізвище, посада, назва фірми, вид діяльності. Так само використовується фірмовий логотип і стиль компанії. Дизайн такої візитки виключно строгий.

Особисті візитні картки, найпоширеніший тип візитки. Найчастіше використовується при дружньому знайомстві і неформальних зустрічах. Як правило, вказується ім’я, прізвище, особистий номер телефону. Дизайн такої візитки може бути розроблений відповідно до будь-яким побажанням замовника.

Дизайнерський відділ в Друкарні Папірус завжди допоможе визначитися із видом та макетом візитки, яка буде підходити саме для Вас і Вашого підприємства. Творчий і професійний колектив може розробити і виготовити індивідуальний шаблон візитки, прислухавшись до всіх побажань замовника.

Так само, ми пропонуємо підібрати з широкого асортименту паперу і дизайнерського картону матеріал, який буде вигідно підходити під дизайн візиток. При виборі дизайнерського картону, ми можемо запропонувати нашим клієнтам тиснення золотою, срібною та іншої фольгою. Тим самим, додасть більш яскравий вигляд виробу.

Якщо у Вас вже є готовий макет візитки, і Ви не хочете нічого в ньому міняти, то можна сміливо приступати до друку.

Наша друкарня Папірус займається декількома видами виготовлення візиток. Ми робимо офсетний і цифровий друк.

Офсетний друк – це висока якість і можливість друку на будь-яких видах паперу з відтворенням яскравих кольорів і дрібних деталей зображення. Це найпоширеніший вид друку, продукція з якої нас оточує всюди: газети, журнали, блокноти, календарі тощо.

Друк візиток, тираж яких 1000 шт. і більше, здійснюється на офсетній друкованій машині, в подальшому ми використовуємо покриття уф-лаком.

Цифровий друк візиток – сучасний спосіб, який застосовується у друкарнях. Якщо Вам потрібно якісно і швидко надрукувати візитки в кількості до 500 шт в місті Суми, зробити це можна в нашій друкарні Папірус. При наявності готового макету час виготовлення складе від декількох годин.

Візитки, виготовлені цифровим способом, можуть покриватися ламінуванням.

Проводиться цифровий друк на високотехнологічному кольоровому обладнанні Konica Minolta C5501PRO.

Прайс-лист на виготовлення візиток (офсетний друк)

Найменування продукції (Розмір, мм)Кількість, шт.ЩільністьКолірність, CMYKУФ-лакЦіна, грн.Термін виготовлення
Візитка (50 х 90мм)1000300 мел.4+4 / 4+01+0Уточнюйте3 робочих дні

Прайс-лист на виготовлення візиток (цифровий друк)

Наименування продукції (розмір, мм)Кількість, штукКолірність, CMYKЦіна, грн.ЩільністьТермін виготовлення
Візитка (50 х 90 мм)504+0 / 4+4Уточнюйте300 мел.1 робочий день
Візитка (50 х 90 мм) 1004+0 / 4+4Уточнюйте300 мел.1 робочий день
Візитка (50 х 90 мм) 2004+0 / 4+4Уточнюйте300 мел.1 робочий день

Типографія "Папірус":

  • 40035, м. Суми
    вул. Сумсько-Київських дивізій, 24

Відділ рекламної продукції:

Щоб замовити візитки у типографії “Папірус”, зателефонуйте або

Напишіть нам