• +38(050)407-40-31 відділ рекламної продукції
  • +38(050)407-40-33 відділ ділової, банкової, медичної та шкільної продукції
  • +38(050)307-16-97 відділ етикеточної продукції
  • +38(050)407-56-59 відділ упаковочної продукції
  • papirus-ua@ukr.net

Етикетки

Етикетка – це необхідний атрибут для підприємств і приватних компаній, що прагнуть привернути увагу покупців до своєї продукції. Спектр застосування етикеток дуже великий. Застосування етикеток може бути різноманітним як для маркування продукції так і для рекламних цілей. Етикетки та наклейки є найважливішою частиною процесу виготовлення і реалізації будь-якої продукції. Вони виступають в якості візитних карток в торговельній сфері. Згідно встановленим санітарним і торговим нормам, вони повинні включати в себе інформацію про специфіку об’єкта продажу, дату виготовлення, виробника. Сьогодні навряд чи можна знайти товари, які б не були доповнені етикетками з важливою інформацією. Незалежно від конкретної різновиди продукції, специфіки її зберігання і експлуатації етикетки повинні бути читабельними.

Етикетка привертає увагу покупців – замовте їх прямо зараз. Красива етикетка виготовлена з високоякісного матеріалу, з яскравими фарбами і чітким малюнком – візитна картка будь-якої продукції. У нас можна замовити друк етикетки будь-якого розміру і з потрібного вам матеріала.Етікетка на харчову продукцію, будматеріали, рекламні наклейки, штрих-коди, етикетка з висічкою. Наша друкарня вирішить питання будь-якої складності. Друк етикетки здійснюється на офсетного, етикеткової, газетної, крейдованому, самоклеящейся папері і т.д.

Етикеточний папір є односторонньо крейдованому папером декількох видів, а зокрема: вологостійка, підлозі вологостійка, суха. Щільністю від 65 до 90 г / м, 2ГОСТ 7625

Самоклеючий папір білий крейдований, напівглянсовий папір з просіченням по довгій стороні із шагом 3,5 см

Офсетний папір являє собою матеріал з білиною целюлози, не містить крейдованого шару. Щільність від 65 до 160г / м2

Газетний папір найекономніший варіант друку, застосовується для друку газет, етикеток на ящики і т.д. Щільність 42-45г / м2

Висічка – це процес після друкованої обробки друкованого вироби, що надає йому унікальну форму. Різноманітність ножів у штампів для висікання дозволяє отримувати вироби всіляких форм: круглі, трикутні, з круглений кутами і багато інших.

Друк на картоні – нам всім звичні візитки, цінники різних розмірів, і т.д. А також на картоні можна надрукувати етикетки не тільки прості, але і з висічкою:

Послуги дизайнера – розробка макета для поліграфії. Створення фірмового логотипу. Якісна додрукарська підготовка існуючого макета, змалювання зображень, підготовка макету до друку.

Ціна друку етикеток – завжди залежить від необхідності створення оригінального дизайн-макету, обсягу тиражу, обраного способу виготовлення, матеріалу, на який буде наноситися зображення і текст. Але навіть при тому, що в кожному випадку вартість на друк етикеток визначається індивідуально, ціни в нашій друкарні порадують кожного клієнта.

Типографія "Папірус":

  • 40035, м. Суми
    вул. Сумсько-Київських дивізій, 24

Відділ етикеточної продукції:

Щоб замовити етикетки подзвоніть або

Напишіть нам

Всі ціны уточнюйте